Sposoby wielki włoski facet z owłosione ramiona i brzuch

Tak Kristina gdzie siedzisz na noc?

Kristina uśmiechnął „faktycznie jem mnóstwo Obecnie osiągają doskonały metabolizm, by utrzymać moją osoba” zrobiła się kręcić dla ludziach klientów. Wszyscy chwycił kosztowanie oraz usiedli w obwodu wokół chłodnicy, iż Mark a jego zwolenników przyniósł. Pewien z nich wystawił rękę do niego oraz chwycił piwo zaoferowanie go Kristina i następnie pyta, lub człowiek tego potrzebuje. Kiedy jedli Kristina został zatwierdzony do dowolnego z klientów wokół niej, był Sposoby wielki włoski facet z owłosione ramiona oraz brzuch. Roger, jaki był idealny mały człowiek, z ważnym zmysłem i szczupłą cudzoziemca jak palce. Phil oraz Andrew były około takie same oboje krępy, tęgi gości z wyjątkowymi krzaczastych brwi. Kristina uścisnął któregokolwiek spośród ich dłoni również intensywnie zaczął się do negocjacji z wszelką unią. Odgadła rację Mark jest na końcu stary, żeby być jej dziadek, pełni w kadrze stanowiła co kilka 60 lat, jeżeli nie starszy, ale pełne stanowiły piękne oraz oryginalne zatem nie przeszkadzało wiszące wokół nich. Ponieważ czas płynął, i słońce schodziło Tony sięgnął do chłodnicy oraz wziął butelkę whisky, nalał każdemu strzał oferowanych wiwaty a pełni pili górę. Było się to, aż butelka była prawie dwie trzecie ma, Kristina był przyjazny, jej osoba była płynięcie i szczegółowa, iż ​​widać żyć idealnie odpoczywać w autobusie na noc, niż spróbować drogi ten gotowy.

„Tak Kristina gdzie żyjesz na noc?”, Powiedział Mark zauważyć, iż istniał względnie pijany. „Och, rzeczywiście wziąć się do praktyce jutro, wtedy będę wymagał pojechać do domu później, kiedy wytrzeźwieć” „Ah. Wiesz, że jestem zaczęty, jak prawidłowo obsługiwane, że whisky z kogoś masy ja uważam byłeś prosty „Kristina roześmiał się:” Jestem prawda niezwykle przydatna obsługa mój alkohol. Jestem bity w kadrę dużo prace „mrugnęła na Klasa. „Jak toż, co moja możliwość”, napisałem jego pragnienie zadebiutował na insynuacje dziewczynki. „Dobrze Zrozumiał wszystkich gapisz mojej piersi dziś natomiast umiem przeglądać własne opinii o aktualnym, co właśnie marzysz ze mną zrobić stary pervs. Ale skoro planuję zamiar pokazać, co świadczę potrzebujemy trochę więcej prywatności ”

Kristina był tak coraz włączony sądzić o aktualnym, co ma osiągnąć spośród ostatnimi doświadczonymi klientami. Gorzałę poszedł dalej do rozumie a nie kręci się z informacji pamiętałaś co znała, ci faceci wybierali spośród nią uczynić. Dla niej stara toż będzie męczący i zdeprawowany, wszyscy istnieli co nieco trzy razy w jej wieku i że dostarczył ją znacznie o tymże myślała.

„Znam tylko miejsce”, powiedział Mark jak także reszta z ludzi wstał pakowania prostych sytuacji „follow me Kristina.” Ruszyli z Markiem i ramienia Kristina w ramię, podczas gdy inni mężczyźni trzymali proste prace z powrotem do przyczepy kempingowej. „Gdzie oni śpieszą?” Zapytał Kristina, który nagle dał sobie sprawę, iż jest indywidualna z Markiem. „Och, oni będą z powrotem moja piękna po prostu opuszczają nasze prace w swym camper”. Wprowadzili do budynku razem prysznic oraz Mark szybko zobaczył miejsce, żeby upewnić się, iż jest zmienny z nowych ludzi. Kristina obserwował człowieka z głodnymi oczami, kiedy zakładała coraz bardzo, kiedy się odda tych facetów wszystko, czego marzył. W tajemnicy ona jednak zależała żyć spożytkowane przez człowieka starego od niej, obecne istniał jej możliwość, gdy posiadał pięć starcy każdym wybiera, ażeby jej cum ich śmietnika.